גרפיקה והפקות דפוס

בשנים האחרונות, עם התקדמות הטכנולוגיה עבר עולם הדפוס שינויים מרחיקי לכת. שינויים אלו מאפשרים כיום הפקות מעניינות, מורכבות ובעלות מסר אישי ובולט. כל פעולה בתחום העסקי, נושאת מטען שיווקי ופרסומי רב. בין אם זה כרטיס ביקור קטן אשר מהווה את המסר המרכזי של העסק ותדמיתו. או בין אם זו חוברת שיווקית עבה בה גם הצבע, החומר, הפונט (צורת האותיות), עיצוב הלוגו, והמילים שנבחרו הינן הכרעות שיווקיות אשר עשויות להגדיל את קהל לקוחות החברה בצורה משמעותית. הפקות דפוס הינם חלק חשוב בתכנון הרעיונות והקונספטים המרכזיים שהלקוח מבקש ועל כן דרושה מחשבה עמוקה, יצירתית עם הרבה מעוף ומקצועיות.

על מנת למקסם את יכולת הדפוס ולהגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם, כל התהליך חייב להתבצע בצורה מקצועית משלב התכנון ועד לשלב החלוקה.

חברת פרוסייל מתמחה כבר עשרים וחמש שנה בתחום שרותי ההפצה וההדפסה של עלונים לתיבות הדואר, תלי דלת , חלוקה במשרדים ועוד.

חברת פרוסייל מעניקה את כל שירותי ההפקה, העיצוב והדפוס תחת קורת גג אחת. התוצאה היא ייעול, חיסכון ויכולת גבוהה בביצוע עבודות מורכבות ביותר ועתירות דמיון.

אנו מלווים את הלקוח החל מבניית המודל הפרסומי אותו הלקוח רוצה להציג ( פלייר\ מגנט, תלי דלת ועוד) ופועלים יחד עם יועצי שיווק מומחים החל משלב ההפקה ועד לשלב ההפצה.

לנו בפרוסייל יש מערך שלם שמלווה ומנחה את לקוחותינו תוך הבנת הצרכים המדויקים של כל אחד מהם. אנו מבצעים הדפסות של פלאיירים כמובן אך גם מדבקות, פולדים , רולאפים , ברושורים, כרטיסי ביקור חוברות ועוד .

צוות הגרפיקאים שלנו הוא המומחה בתחומו . צוות המומחים שלנו יושב עם לקוחותינו ומפרק לתכנית ברורה ומסודרת את צרכי הלקוח על מנת שכל פיסת נייד אשר תודפס , תהיה ברמה הגבוהה ביותר ותשרת את המטרה הסופית.

כחברה המתמחה בתחום הדיוור הישיר מזה עשרות שנים אנו רואים בהדפסה וחלוקת פלייארים כאחד מדרכי השיווק המרכזיות לעסקים מקומיים. אנשי השיווק ,הגרפיקה הדפוס וההפצה של חברתנו יצליחו להביא לכל עסק את התוצאה המקסימלית.

אילו הפקות דפוס הן חובה בכל חברה?

  • תכנון ועיצוב לוגו חברה + הגדרה, נושאי המסר העסקי והמשמשים לגיבוש תדמית החברה.
  • ניירת משרדית: כרטיסי ביקור, ניר מכתבים, מעטפות וכו'.
  • חשבוניות וקבלות, המותאמות לתדמית והזהות המותגית
  • טפסי עבודה ייצוגיים: תעודות משלוח, הזמנות, חשבוניות עסקה.
  • שילוט: הדפסת שילוט בכל גודל ופורמט לעסקים ומשרדים.
  • פלייארים – עלונים מסוגים שונים.